Please enable JS

KURUMSAL

ÖZAKTİF PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZAKTİF Plastik San. Tic. Ltd. Şti. olarak plastik sektöründeki güvenilir konumunu, kaliteli ürünleri hızlı tedarik süreçleri ile müşterilerine ulaştırarak devam ettirmektedir.

Hızlı Tedarik

Müşterilerimizin üretim süreçlerinin önemli bir parçasını oluşturan ürünlerimize ulaşmak çok kolaydır. Ekip olarak her zaman hızlı olmak önceliğimizdir.

Kaliteli Ürünler

Ürünlerimizin tamamının üretiminde üst düzey kaliteli hammaddeler kullanır ve bu doğrultuda sürdürülebilir kaliteyi önemseriz.

Uygun Maliyet

Değer yaratmayan işlemleri azaltarak kaynaklarımızı etkin kullanır, hammadde kalitesini düşürmeden uygun maliyetli ürünler sunarız.

Sürekli Gelişim

Tüm faaliyetlerimizde yaptığımız sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları ile ürünlerimizin çeşitliliğini ve kalitesini sürekli yükseltmeye çalışırız.

Daima özveriyle çalışan ekibimiz; işimizin her aşamasında saygın, güvenilir ve dürüst bir organizasyon olarak hizmet vermeye devam ediyor


Kuruluşu 2005 yılında gerçekleşen Özaktif Plastik güvenlik mühürleri, steril numune poşetleri, hazır çim filesi ve ribon çeşitlerinin üretim ve ithalatını yapmaktadır.

İşimizin her aşamasında çalışanlarımız, müşterilerimiz ve global tedarikçilerimizin kalbinde saygın, güvenilir ve dürüst bir organizasyon olarak yer etmek bizim için çok önemliydi. Bu amaçla önce çalışanlarımızın memnuniyeti ve bağlılığı için mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sağladık. Daima özveriyle çalışan ekibimizin her bir üyesi, şirketimizin etik ve ticari ahlak kurallarına uygun bir şekilde, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve memnuniyeti için çalışıyor.

Hizmetlerimiz "hemen"

GÜVENLİK MÜHÜRLERİ

YÜKSEK GÜVENLİKLİ MÜHÜRLER

Elektrik, doğalgaz ve su sayaçları, kargo ve nakliye araçları, posta hizmetleri gibi birçok alanda kullanılabilecek çok çeşitli güvenlik mühürleri üretiyoruz.

RİBON

TERMAL TRANSFER YAZICILAR İÇİN

Yüksek kaliteli hammaddelerle üretilen Blackdot marka ribonlar etiket makineleri, termal transfer kodlama cihazları ve tekstil sektörü için yüksek performansla çalışırlar.

STERİL POŞETLER

STERİL NUMUNE POŞETLERİ

En çok ürün grubuna sahip Whirl-Pak® marka steril poşetler Amerika’da FDA ve USDA onaylı ürünler olup yüksek teknoloji ile üretilmekte ve sürekli geliştirilmektedir.

HAZIR ÇİM FİLESİ

HAZIR ÇİM YETİŞTİRME AĞI

Kendi sektöründe Dünya’nın en büyük firması olan Conwed® marka hazır çim fileleri ile zaman, işçilik ve su tasarrufu en yüksek düzeye ulaşmaktadır.
Ipsum

Ipsum

Değerlerimiz

  • Ürün ve hizmetlerimizde sürdürülebilir kaliteyi önemseriz
  • Üretim ve tedarik süreçlerimizde en kısa zamanda en etkili desteği sağlarız.
  • Müşterilerimizin kalbinde her zaman dürüst ve güvenilir olmaya çalışırız.
  • Çalışanlarımızın memnuniyeti için mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlarız.
  • Yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer verir daima kendimizi geliştiririz.

Bakış Açımız

  • Plastik sektöründe değişimin ve gelişimin öncüsü olmak.
  • Hizmet standartlarında kalite seviyesini sürekli yükselten bir firma olmak.
  • İşimizin her aşamasında saygın, güvenilir ve dürüst kalmak.
  • Çalışanların memnuniyetini her zaman yüksek tutmak.
  • Şeffaf ve ulaşılabilir olmak, sürekli büyüyen bir güven kültürü oluşturmak.