Please enable JS

HAZIR ÇİM FİLESİ

HAZIR ÇİM YETİŞTİRME AĞI
img
CONWED Sodnet® - R04035

Hazır Çim Filesi


Conwed Sodnet® ürünleri bu alanda dünyanın en kaliteli ve yaygın çim filelerini üretmektedir. Çim üreten birçok firmanın öncelikli tercihi olan Conwed ürünleri çim fidelerinin birbirine benzer yapıda çimlenmesine ve büyümesine yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir ağ konfigürasyonudur.


Üretim aşamasında Conwed hazır çim filesini kullanarak hasat süresini yarı yarıya azaltır ve ürünlerinizi daha kısa sürede pazara ulaştırabilirsiniz. Bu sayede büyümeyi en üst düzeye çıkarabilir ve yüksek verimlilikle çalışabilirsiniz. Erken hasat ile daha az su kullanır, daha az işçilik maliyeti ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Daha az süre ile kullanılan arazi araç ve gereçlerinizin yıpranmasını azaltabilir, yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

CONWED Hazır Çim Filesi Faydaları

1. Erken Hasat Süresi

Üretim süresini yarı yarıya düşürerek aynı arazide yılda 2 kez hazır çim üretebilir, çimlerinizi pazara çok daha erken sunarak önemli bir avantaj sağlayabilirsiniz.

2. Düşük Su Tüketimi

Üretim süresinin düşmesi ile çok daha az su kullanarak maliyetlerinizi azaltabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.

3. Yakıt Tasarrufu

Arazide araçlarınızı daha az süre kullanacağınızdan önemli miktarda yakıt tasarrufu sağlayabilir, araç ve gereçlerinizin yıpranmasını önleyebilirsiniz.

4. Çalışan Maliyetlerinde Azalma

Üretim ve bakım aşamasında ihtiyaç duyulan personel sayısını azaltarak maliyet tasarrufu sağlayabilir ve ekibinizle daha verimli çalışabilirsiniz.

5. Daha Az İlaç Ve Gübre Kullanımı

Tohumlamadan satışa kadar geçen süreçte ihtiyaç duyulan ilaç, gübre ve kimyasalların kullanımını azaltarak maliyet düşürebilir ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

6. Daha Kaliteli Çim Üretimi

Conwed Sodnet® ağı çim tohumlarının büyüme safhalarında daha homojen ve güçlü bir şekilde gelişmesini sağlayarak en yüksek kaliteli çim üretmenizi sağlar.

7. Toprak Kaybının Önlenmesi

Hazır çim filesi kullanımı ile kesim aşamasında çimin altında gerekli olan 2 cm toprak örtüsünü 1 cm’ye düşürerek önemli miktarda toprak kaybını engelleyebilirsiniz.

8. Yüksek Verimlilik

Conwed Sodnet hazır çim filesi ile tüm maliyet unsurlarınızda tasarruf sağlayarak işletme verimliliğinizi en süt seviyeye çıkarabilir ve karlılığınızı yükseltebilirsiniz.

Conwed Sodnet®

Çim Filesi Özellikleri

Hazır Çim Filesi
RULO ÖLÇÜLERİ

Genişlik : 5.26 m
Uzunluk : 6096 m
Toplam Alan : 32.065 m²
Rulo Çapı : 0.53 m
Rulo Ağırlığı : 266 kg

Ipsum

Conwed Sodnet® ile Hazır Çim üretiminde yüksek verim alın

Conwed Çim Ağları ekimden hasada kadar tüm süreçlerde hızlandırılmış çim üretimini ve çim üreticilerini destekler. Conwed Plastik sektördeki en iyi çim ağını sunar.

Conwed Sodnet® Ağı çim tohumlarının hızlı çimlenmesini sağladığı gibi daha sonraki gelişme safhalarında da daha homojen, tekdüze ve güçlü bir gelişme sağlar. Desteklenmiş kök sistemi üreticilerin hasat süresini yarı yarıya azaltır, araziden maksimum derecede kullanım sağlanır.

Ipsum
Ipsum
Ipsum
Ipsum