Please enable JS

KALİTE POLİTİKASI

ÖZAKTİF PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ipsum
Kaliteli ve Dürüst

İşimizin her aşamasında çalışanlarımız, müşterilerimiz ve global tedarikçilerimizin kalbinde saygın, güvenilir ve dürüst bir organizasyon olarak yer etmek bizim için çok önemliydi. Bu amaçla önce çalışanlarımızın memnuniyeti ve bağlılığı için mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sağladık. Daima özveriyle çalışan ekibimizin her bir üyesi, şirketimizin etik ve ticari ahlak kurallarına uygun bir şekilde, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve memnuniyeti için çalışıyor.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Özaktif Plastik sürdürülebilir kaliteyi yenilikçi ve gelişime açık çalışanları ile sağlayabileceğine inanır. Üretim süreçlerinde bilgi birikimini her zaman kaliteli hammadde ve teknoloji ile birleştirerek en etkin şekilde kullanmaya çabalarız. Üretim ve ithalatını yaptığımız tüm ürünlerde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaya özen gösteririz. Değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynaklarımızı etkin şekilde yönetir ve maliyetlerimizi hammadde kalitesini değiştirmeden düşürmeye çalışırız. Bu doğrultuda oluşturduğumuz kalite yönetim sistemimize bağlı kalırız.

Kalite İlkelerimiz

  • Satış süreçlerinde müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenle çalışılabilen bir firma olmak.
  • Hammadde ve nihai ürün kalitesini düşürmeden, değer yaratmayan işlemler ve teknolojik gelişmelerle ürün maliyetlerini kabul edilebilir seviyelerde tutmak.
  • Etkin insan kaynakları sistemleri ile çalışanlarımızın daha yetkin ve huzurlu bir çalışma ortamında olmalarını sağlamak ve bu doğrultuda ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli yükseltmek.
  • Üretim süreçlerinde doğru ve ekonomik çözümler üreterek müşteri isteklerini en hızlı şekilde karşılamak ve daha sonra oluşabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek.
  • Yaşadığımız topluma ve çevreye saygılı, tüm yasal prosedürlere uygun örnek bir kuruluş olmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Güvenlik Mühürleri Kalite BelgeleriIpsum

Steril Poşet Kalite Belgeleri