Please enable JS

KAŞIKLI – KÜREKLİ POŞETLER

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR KAŞIKLI POŞET 532 ml
B01478WA WHIRL-PAK® STERİL NUMUNE POŞETİ 18-0Z ÜZERİ YAZILABİLİR KAŞIKLI POŞET 532 ML
B01478WA

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR KAŞIKLI POŞET 18 Oz.


Kuru bir üründen kolaylıkla numune almak için yeni Whirl-Pak kaşık Poşetini deneyin. 18 oz., 532 ml kapasitesindeki bu üzerine yazılabilir poşet içinde yaklaşık 1 çay kaşığı kapasitesindeki steril, imha edilebilir plastik bir kaşık bulunur. Muhtemel bulaşmaları en aza indirmek için numune alırken iki yerine sadece bir paketi açın. Bu ürün, toz ve benzeri maddeleri kapsayan birçok kuru ürün için idealdir.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

Steril çay kaşığıyla birlikte.
18 fl. oz./532 ml kapasite
4-1/2" W x 9" L (11.5 cm x 23 cm)
2.5 mil, .064 mm kalınlık
100`lük kutuda