Please enable JS

STANDART POŞETLER

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR STANDART POŞET 3.637 ml
B01446WA WHIRL-PAK® STERİL NUMUNE POŞETİ 123-0Z ÜZERİ YAZILABİLİR STANDART POŞET 3.637 ML
B01446WA

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR STANDART POŞET 123 Oz.


Büyük boy Whirl-Pak poşetler büyük miktardaki numuneleri saklayabilmek ve küçük parçalara ayırmayı önlemek için üretilmiştir. Kapatma şeridi bir yuvarlak ve bir de yassı tele sahiptir, böylelikle poşetin ağzının sıkıca kapatılması sağlanmış olur. Kapatırken şeridi sıkıca dört beş kez kıvırın. Hacim ölçüleri yaklaşıktır. Beyaz, üzerine yazı yazılabilen şeritler numune tanımlama işlemini daha kolay ve rahat hale getirir. Bu beyaz şerit üzerine sıradan tükenmez, kurşun bir kalemle ya da yumuşak uçlu marker ile yazı yazmak çok kolaydır. Üzerinde kağıt benzeri cila mürekkebin dağılmasını engeller ve çeşitli kalemlerle yazmaya olanak sağlayan bir yüzey oluşturur.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

123 oz./3,637 ml kapasiteli
10" W x 20" L (25.4 cm x 50.8 cm)
4.0 mil, .102 mm kalınlık
250`lik kutularda