Please enable JS

SODYUM THIO SÜLFATLI POŞETLER

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR ATIK SU POŞETİ 100 ml
B01440WA WHIRL-PAK® ATIK SU NUMUNE POŞETİ 3.4-0Z ÜZERİ YAZILABİLİR  POŞET 100 ML
B01440WA

WHIRL-PAK® ATIK SU SODYUM THIO SÜLFATLI POŞET 3.4 Oz.


15mg/l klor ile muamele edilmiş atık su numunesi alma konusundaki Ulusal Çevresel Laboratuar Akreditasyon Konferansı (NELAC) standardına uygundur. Sterildir, 100 ml’lik poşetlerda kloru nötralize edecek 30 mg sodyum tiosülfat bulunur. Poşet üzerinde 100 ml ve 4 oz.’luk ölçü çizgileri bulunur.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

100 ml kapasite
3" W x 7-1/4" L (7.5 cm x 18.5 cm)
2.25 mil, .057 mm kalınlık
100`lük kutuda