Please enable JS

DİK DURABİLEN POŞETLER

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR YÜKSEK SICAKLIK POŞETİ 532 ml
B01429WA WHIRL-PAK® STERİL NUMUNE POŞETİ 18-0Z ÜZERİ YAZILABİLİR DİK DURABİLEN POŞET 532 ML
B01429WA

WHIRL-PAK® DİK DURABİLEN YÜKSEK SICAKLIK POŞETİ 18 Oz.


Whirl Pak yüksek sıcaklık poşeti 215°F, 102°C sıcaklığa kadar olan sıcak numunelerle yapılan uygulamalar için özel yapılmıştır. FDA onaylı olan film düşük yoğunluklu polietilen ve naylon karışımından üretilmiştir, ve sıcak sıvılar, soslar, et suları, ev yüksek sıcaklığa sahip diğer numuneler için kullanılabilir. 18 oz., 532 ml’lik poşet kendi başına dik durabilir ve dik durmak için herhangi bir ızgara ya da özel bir askı gerektirmez, bu da numune toplamayı güvenli ve kolay bir hale getirir. Üzerindeki yazılabilir şerit numune bilgilerini poşetin üzerinde sıralayabileceğiniz kolay bir yer sağlar. (Poşeti kaynar suya koymayınız.)

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

Yüksek sıcaklıktaki numuneler için özel film.
18 oz./532 kapasiteli, ayakta duran
4-1/2" W x 9" L (11.5 cm x 23 cm)
3.0 mil, .076 mm kalınlık
500`lük kutularda