Please enable JS

SİYAH NUMUNE POŞETLERİ

WHIRL-PAK® IŞIKTAN KORUMA AMAÇLI SİYAH POŞET 532 ml
B01418WA WHIRL-PAK® STERİL NUMUNE POŞETİ 18-0Z ÜZERİ YAZILABİLİR SİYAH POŞET 532 ML
B01418WA

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR SİYAH POŞET 18 Oz.


Whirl Pak siyah poşet numunenin ışıktan korunması gerektiği zamanlardaki uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Polietilen film pigmentlenmiş reçineden yapıldığından siyah renk sonradan basılmış bir tabaka değil, poşetin integral bir parçasıdır. Sonuç ise ışığa duyarlı numuneler için maksimum koruma sağlayan opak bir poşettir. Bu poşet farmasötik ürünler, çeşniler, aromalar, gıda destekleyiciler, vitamin, deniz ürünleri ve diğer birçok katı ve sıvı ürün için idealdir. Gıdalarla temas açısından FDA tarafından onaylanmıştır.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

Işıktan koruma amaçlı siyah film.
18 oz./532 ml kapasite
4-1/2" W x 9" L (11.5 cm x 23 cm)
3.0 mil, .076 mm kalınlık
500`lük kutularda