Please enable JS

SODYUM THIO SÜLFATLI POŞETLER

WHIRL-PAK® RENK DEĞİŞTİREN AYRAÇLI KOLİ TEST POŞETİ 100 ml
B01417WA WHIRL-PAK® KOLİ TEST POŞETİ 3.4-0Z RENK DEĞİŞTİREN AYRAÇLAR DİK DURABİLEN POŞET 100 ML
B01417WA

WHIRL-PAK® SODYUM THIO SÜLFATLI KOLİ TEST POŞETİ 3.4 Oz.


Su numunelerini renk değiştiren ayıraçlar kullanarak test ederken bu poşetleri şu anda kullanılan pahalı şişelerin yerine kullanabilirsiniz. Poşet, toplam koli form ve E koli varlığında kromojen ve/veya florojen açığa çıkmasına neden olan enzim bazlı yöntemlerle kullanıma uygun özel bariyer filmden yapılmıştır. Bu özel film renk değişikliğinin poşetden sızıp başka bir numuneye bulaşarak yanlış pozitif sonuca yol açmasını ve eldiven giymeden poşete dokunan bir insanın derisine temas etmesini engeller. Sterildir, klorini nötralize etmek için 10 mg aktif sodyum tiosülfat içerir, üzerinde 4 oz ve 100 ml’lik ölçü çizgileri vardır ve kendi kendine dik durabilir, poşeti ayakta tutacak herhangi bir ızgara ya da askıya ihtiyaç duyulmaz. Bu poşet numunenin klorine edilmemiş olduğu durumlarda da kullanılabilir, sodyum tiosülfatın numune üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır, toksik ya da besleyici değildir ve yalnızca numunenin klorin içerdiği durumlarda klorini nötralize eder. Her kutuda ücretsiz bir renk kıyaslayıcı bulunur.

Bu koli testi poşeti EPA tarafından kabul edilmiş ve EPA İçme Suyu Analizi Yapan Laboratuarların Belgelendirilmesi Kılavuzu’nun 2005 Ocak ayında yayınlanan 5. baskısının 5.3.1.1.4 numaralı bölümünde listelenmiştir.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

Koli Test Poşeti – Renk Değiştiren Ayıraçlar
100 ml kapasite
3" W x 7-1/4" L (7.5 cm x 18.5 cm)
2.5 mil, .064 mm kalınlık
100`lük kutularda