Please enable JS

NÜKLEER NUMUNE POŞETLERİ

WHIRL-PAK® NÜKLEER NUMUNE ALMA POŞETİ 171 ml
B01407WA WHIRL-PAK® STERİL NUMUNE POŞETİ 5.8-0Z NÜKLEER NUMUNE ALMA POŞETİ 171 ML
B01407WA

WHIRL-PAK® NÜKLEER NUMUNE ALMA POŞETİ 5.8 Oz.


Bu poşetler nükleer santralde ya da diğer tehlikeli alanlarda çalışılırken dozimetreleri nem ve bulaşmadan korumak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Koyu, kırmız şeritler poşetin görülebilirliğini arttırarak soğutma suyuna düşmesi durumunda hemen fark edilmesini sağlar. İçi görünen polietilenin içindeki dozimetre kolayca okunabilir, dolayısıyla bu kısmı çıkarmak gerekmez. Poşetteki ekstra uzun şeritler formalara ve diğer koruyucu giyisilere tutturulmasını kolaylaştırır. Poşeti döndürerek ya da ağzını katlayarak kapatın ve şeridin uçlarını bükün. Güçlü polietilen yırtılmaz ve SEG’dir. Küçük ebatlı yeni poşet, yeni ve daha küçük dosimetrelerin muhafazasında kullanılır.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

Dosimetreleri muhafaza eder, ekstra uzun şeritli.
3-3/4" W x 7" L (9.5 cm x 18 cm)
2" W, 5.1 cm şerit
2.25 mil, .057 mm kalınlık
500`lük kutularda