Please enable JS

SODYUM THIO SÜLFATLI POŞETLER

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR DİK DURABİLEN POŞET 100 ml
B01402WA WHIRL-PAK® STERİL NUMUNE POŞETİ 3.4-0Z ÜZERİ YAZILABİLİR DİK DURABİLEN POŞET 100 ML
B01402WA

WHIRL-PAK® SODYUM THIO SÜLFATLI DİK DURABİLEN POŞET 3.4 Oz.


Su numunesi toplama işi Whirl-Pak dik durabilen Thio Bag sayesinde artık daha kolay!. Poşetin alt kısmındaki özel destek poşet suyla doldurulduğunda genişler ve poşetin kendi başına dik durmasını sağlar. Poşeti dik tutmak için herhangi bir askı ya da destek gerekmez. Cam şişeleri yıkamayı ve sterilize etmeyi ve pahalı flakonları imha etmeyi unutun. Steril ve yırtılmaz özellikteki bu poşetler hem laboratuarda hem de alanda çalışırken zaman ve para tasarrufu yapmanızı sağlayacak. Bu poşetler numunedeki kloru nötralize etmek amacıyla 10 ila 30 mg sodyum tiosülfat içerir.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

100 ml kapasite
3" W x 7-1/4" L (7.5 cm x 18.5 cm)
2.25 mil, .057 mm kalınlık
100`lük kutuda