Please enable JS

DİK DURABİLEN POŞETLER

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR DİK DURABİLEN POŞET 710 ml
B01401WA WHIRL-PAK® STERİL NUMUNE POŞETİ 24-0Z ÜZERİ YAZILABİLİR DİK DURABİLEN POŞET 710 ML
B01401WA

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR DİK DURABİLEN POŞET 24 Oz.


Whirl Pak Stand-Up Poşet numunelerle yapılan işlem ve testleri çok daha kolay hale getirmiştir çünkü kullanıcılara önemli laboratuar işlevlerini iki elleriyle yapabilme olanağı vermekte ve tamamen kendi başına dik durabilmektedir. Poşetin dik durması için herhangi bir ızgara ya da diğer bir askı gerekmez. Numune poşetin içine konduğunda poşetin tabanındaki destek genişler ve poşetin kendi başına dik durabilmesini sağlar. Tıpkı bir beher ya da şişenin yaptığı işi yapar, fakat maliyeti daha azdır sterilize edilmiştir, yırtılmaz ve depolamada kapladığı alan diğer kapların kapladığı alandan çok daha küçüktür.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

24 oz./710 ml kapasite
6" W x 9" L (15 cm x 23 cm)
3.0 mil, .076 mm kalınlık
500`lük kutularda