Please enable JS

KAŞIKLI – KÜREKLİ POŞETLER

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR KEPÇELİ POŞET 532 ml
B01350WA WHIRL-PAK® STERİL NUMUNE POŞETİ 18-0Z ÜZERİ YAZILABİLİR KÜREKLİ POŞET 532 ML
B01350WA

WHIRL-PAK® ÜZERİ YAZILABİLİR KÜREKLİ POŞET 18 Oz.


Whirl-Pak Kepçe Poşeti çeşitli maddelerden hızlı ve rahat bir şekilde numune almanızı, paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Poşetin içinde steril bir kepçe bulunur, bu da numune almak için yanınıza iki şey alma ihtiyacını ortadan kaldıracak ve bulaşmanın minimize edilmesini sağlayacaktır. 2 oz., 60 c polipropilen kepçenin boyutları 7″, 18,5 cm uzunluğundadır.

Kapasite poşet kapalıyken ve şerit üç kat kıvrılmış haldeyken sıvı ons biriminde ölçülmüştür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır. Poşetler her sıcaklıkta dondurulabilir, sıvı nitrojen bile, fakat dondurma sonrasında dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

  • Delinmez Kapatma Tırnakları: uzun ömürlülük ve sağlamlık için iç ve dış bantlar, kolay açma, dökme ve kapatma için tel.
  • Üretim Sonrası Sterilizasyon: artan numune bütünlüğü, sterilliği korumak için delikli kapak. Çekme kulakçıklarını açma: kolay açılır, kaymaz dokulu Tyvek.
  • Sürekli Çevre Sızdırmazlığı: sızıntılara karşı maksimum koruma.
  • Güvenilir, Delinmeye Dayanıklı Kapatma Sekmeleri: Bant, keskin uçları ortadan kaldırmak ve sağlam bir tutuş sağlamak için telin ötesine uzanır; tel sekmeler, numuneye eklemek veya çıkarmak için kolay erişim için üst kısmı açık tutar, endişesiz, numune bütünlüğü için sızdırmaz kapatma.
KULLANIM TALİMATI

Poşetler, -346 ° F (-210 ° C) 'ye kadar düşen sıvı nitrojen sıcaklıkları bile her sıcaklıkta dondurulabilir - donmadan sonra dikkatli işlem gerekir. Kapasite, poşet kapatıldığında ve şerit üç kez katlandığında ölçülür. Hacim ve boyutlar yaklaşıktır.

ÖLÇÜLER

2-oz. hacimli kepçeli.
18 fl. oz./532 ml kapasite
4-1/2" W x 9" L (11.5 cm x 23 cm)
2.5 mil, .064 mm kalınlık
50`lik kutularda